Konta w Internecie firmowe – przegląd

Założenie konta w Internecie na firmę jest szybkim i wygodnym sposobem na otwarcie rachunku. Na dodatek dzięki możliwości zarządzania finansami online, nie trzeba tracić czasu na wizyty w oddziałach banku. Dostęp do środków oraz operacji finansowych przez całą dobę to kolejna zaleta takiego rozwiązania. Warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które są już przecież dostępne dla każdego przedsiębiorcy. Poniższy przegląd może pomóc w podjęciu decyzji, w którym banku najlepiej założyć konto firmowe.

Firmowe konto internetowe – Idea Bank ogólna oferta

Firma to ja, czyli konto firmowe oferowane przez Idea Bank jest bezpłatne. Standardowe przelewy również kosztują 0 zł, podobnie jak dwa pierwsze przelewy natychmiastowe oraz europejskie. Jego dużą zaletą jest możliwość korzystania z systemu Idea Cloud, który skutecznie pomaga w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Do konta bezpłatnie wydawana jest karta, a za jej obsługę płaci się tylko, jeśli nie wykona się w ciągu miesiąca bezgotówkowych operacji na minimum 400 zł. Wypłaty z bankomatów są darmowe.

Firmowe konto internetowe – ING Bank Śląski ogólna oferta

Bezpłatne prowadzenie rachunku, przelewy krajowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju to podstawowe zalety Konta Direct. W przypadku wykonywania w ciągu miesiąca transakcji bezgotówkowych przynajmniej na 300 zł, nie płaci się też za kartę.

Firmowe konto internetowe – mBank ogólna oferta

eKonto Mobilne w mBanku jest najbardziej kojarzone z bankowością internetową. Jego otwarcie, prowadzenie, a także dokonywanie przelewów online jest bezpłatne. Żeby uniknąć opłaty za kartę, należy co miesiąc wykonać transakcje na co najmniej 200 zł przy jej użyciu. Karta umożliwia bezpłatne wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK oraz Planet Cash.

Firmowe konto internetowe – Bank Millenium ogólna oferta

W Banku Millenium firmy mogą otwierać za dramo Konto 360º. Wykonywanie przelewów krajowych też jest bezpłatne. Za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz za kartę nie trzeba płacić, jeśli co miesiąc wpływa na konto przynajmniej 1 000 zł oraz wykonuje się chociaż jedną transakcję bezgotówkową.

Dodaj komentarz