Ranking kont osobistych

Konta osobiste to niezwykle ważne produkty bankowe, gdyż korzysta z nich bardzo wiele osób. Jeśli ktoś właśnie chce otworzyć rachunek w jednym z banków, powinien najpierw zapoznać się z ich ofertą, aby wybrać propozycję zarówno dopasowaną do swoich potrzeb, jak również korzystną. Pomocny może okazać się ranking kont osobistych, taki właśnie, jak ten znajdujący się poniżej.

Konto osobiste – Bank Zachodni WBK oferta ogólna

Konto Godne Polecenia, które można założyć w Banku Zachodnim WBK jest bezpłatne. Za przelewy, kartę płatniczą oraz wypłaty z bankomatów również nie trzeba płacić. Poza tym można skorzystać z promocji Konto na 4%, co oznacza, że znajdujące się na koncie środki do 4 000 zł będą objęte oprocentowaniem 4% w skali roku, natomiast powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosi 1%. Do 30 czerwca 2017 za korzystanie z rachunku i karty nie ponosi się żadnych opłat. Poza tym można otworzyć nawet trzy konta.

Konto osobiste – mBank oferta ogólna

Za otwarcie i prowadzenie eKonta nie trzeba nic płacić. Podobnie może być, jeśli chodzi o korzystanie z karty płatniczej, pod warunkiem, że wykona się w ciągu miesiąca przynajmniej pięć transakcji bezgotówkowych. W przeciwnym razie opłata wynosi 4 zł miesięcznie. Korzystanie z bankomatów Euronet, BZ WBK i PlanetCash jest bezpłatne. Za wypłaty w innych bankomatach płaci się 3% kwoty transakcji, minimalnie 5 zł, maksymalnie 9 zł. Ewentualnie można zdecydować się na miesięczną opłatę 5 zł i wypłacać pieniądze we wszystkich bankomatach za 0 zł. Można skorzystać z promocji: zyskaj 100 zł i zyskaj do 500 zł.

Konto osobiste – Bank Millenium oferta ogólna

Otwierając Konto 360, nie ponosi się żadnych opłat. Za jego prowadzenie płaci się 8 zł, ale można tego uniknąć jeśli miesięczne wpływy na konto wynoszą przynajmniej 1 000 zł oraz dokonuje się co najmniej jednej bezgotówkowej transakcji w ciągu miesiąca. Wówczas również opłata za kartę i korzystanie z bankomatów kosztuje 0 zł. Przez rok można korzystać za darmo z Pakietu Bardzo Pomocnego, czyli pomocy domowej, medycznej i IT.

Konto osobiste – ING Bank Śląski oferta ogólna

ING Konto Direct to propozycja ING Banku Śląskiego, której prowadzenie jest bezpłatne. Za kartę płaci się 7 zł, ale tylko w przypadku, gdy nie spełni się warunku polegającego na dokonywaniu każdego miesiąca transakcji bezgotówkowych na kwotę przynajmniej 300 zł. Korzystanie z bankomatów ING oraz PlanetCash jest darmowe, natomiast wypłaty we wszystkich pozostałych kosztują 2,5 zł.

Konto osobiste – Alior Bank oferta ogólna

Zakładając Konto Wyższej Jakości, można oczekiwać braku opłat za jego prowadzenie, dokonywanie przelewów, kartę płatniczą oraz wypłaty z bankomatów. Jednak na konto powinno wpłynąć co miesiąc 2 500 zł lub trzeba wykonać w ciągu miesiąca transakcje bezgotówkowe na kwotę przynajmniej 700 zł, w przeciwnym razie za konto płaci się 12 zł.

Konto osobiste – Idea Bank oferta ogólna

Decydując się na Konto Idealne w Idea Banku, nie płaci się za jego otwarcie oraz prowadzenie. Debetowa karta płatnicza również może być darmowa, jeśli tylko podczas trwania cyklu rozliczeniowego wykona się transakcje bezgotówkowe przynajmniej na kwotę 100 zł. Jeśli warunek ten nie zostanie spełniony należy zapłacić 5 zł miesięcznie. W każdym miesiącu można zrobić dwa przelewy Express Elixir, czyli natychmiastowe oraz SEPA/ EuroElixir, czyli europejskie za 0 zł.

Ciekawe artykuł na temat kont oszczędnościowych pod tym linkiem http://rankingi-bankowe.pl/ranking-kont-oszczednosciowych/

Dodaj komentarz