Ranking kredytów firmowych

Żeby otworzyć i z powodzeniem prowadzić firmę, niezbędny jest odpowiedni kapitał. Skąd go wziąć? Odpowiedzią są kredyty firmowe. W ofertach różnych banków można znaleźć propozycje zarówno dla nowych przedsiębiorców, jak również dla firm, które potrzebują kapitału na pilne wydatki lub chcą rozwijać swoją działalność poprzez inwestycje. Poniżej przedstawiony zostanie ranking kredytów firmowych, który umożliwi zapoznanie się z najciekawszymi propozycjami różnych banków.

W artykule http://rankingi-bankowe.pl/ranking-kont-firmowych/ można uzyskać informacje na temat kont firmowych.

Kredyty dla nowych firm

Ten rodzaj kredytów cechuje stosunkowo wysokie oprocentowanie, ale wiąże się to z koniecznością podjęcia przez bank ryzyka – w końcu firma albo nie posiada jeszcze historii finansowej, albo jest ona krótka.

Kredyt firmowy – Idea Bank informacje ogólne

Może być udzielony na 10 lat w kwocie do 350 000 zł. Prowizja wynosi 0%, oprocentowanie od 6,5%. Kredyt może być przyznany na świeżo otwartą działalność, decyzja zapada w ciągu 72 godzin. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z promocji Rok bez ZUS.

Kredyt firmowy – BOŚ Bank informacje ogólne

Również przyznawany jest na 10 lat, na maksymalną kwotę 100 000 zł. Prowizja – 3% pożyczonej kwoty. Decyzja o udzieleniu kredytu zapada już w ciągu 24 godzin, natomiast istnieje możliwość negocjowania niektórych warunków zaproponowanych przez bank. Kredyt przeznaczony jest dla firm, które mają przynajmniej roczny staż w prowadzeniu działalności.

Kredyt firmowy – mBank informacje ogólne

200 000 zł, które należy spłacić w ciągu 7 lat i prowizja od 0%, to warunki kredytu firmowego w mBanku, który udzielany jest na dowolny cel. Jednocześnie nie są wymagane zabezpieczenia i można liczyć na 3 miesiące karencji w spłacie.

Natomiast w ofercie mBanku znajdują się również kredyty dla całkiem nowych firm do 10 000 zł oraz dla przedsiębiorców działających przynajmniej 6 miesięcy – w kwocie 30 000 zł.

Kredyt firmowy – Raiffaisen Bank informacje ogólne

Udzielany jest na 7 lat, wyłącznie w PLN, na kwotę do 500 000 zł. Prowizja od tej kwoty wynosi co najmniej 2,5%. Jeśli chodzi o oprocentowanie jest ono zmienne. Nie trzeba posiadać zabezpieczenia w postaci nieruchomości.

Kredyt firmowy – BNP Paribas informacje ogólne

Jego kwota może wynosić aż 1 500 000 zł. Prowizja ustalana jest w każdym przypadku indywidualnie. Kredyt przyznawany jest na 7 lat, a decyzja w tej sprawie zapada w ciągu 24 godzin. W pakiecie jest ubezpieczenie na życie. O kredyt ten mogą starać się przedsiębiorstwa działające przynajmniej od 24 miesięcy.

Kredyt firmowy – iwoca informacje ogólne

Wysokość kredytu do 100 000 zł, prowizja uzależniona od jego ostatecznej kwoty, udzielany na 6 miesięcy. Pieniądze przelewane są na konto firmowe w ciągu 48 godzin.

 

Dodaj komentarz